  • T491D106M035AT4069
T491D106M035AT4069
advertisement
Manufacturer No:
T491D106M035AT4069
HK JDW NO:
417-T491D106M035AT4069
Description:
10μF ±20% 1Ohm Tape & Reel (TR) 2917 (7343 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
T491D106M035AT4069
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.287Lx0.169W 7.30mmx4.30mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
    Molded
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    10μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1Ohm
  • Lifetime @ Temp
    2000 Hrs @ 125°C
  • Height Seated (Max)
    0.122 3.10mm