  • T330C106K035ASTR
T330C106K035ASTR
advertisement
Manufacturer No:
T330C106K035ASTR
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-T330C106K035ASTR
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
10μF 10% Molded
Step5Bar-code shipping tag
T330C106K035ASTR
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    10%
  • Capacitance
    10μF
  • Depth
    4.32mm
  • Lead Pitch
    5.08mm