  • T322D276M010AS-T&R
T322D276M010AS-T&R
advertisement
Manufacturer No:
T322D276M010AS-T&R
HK JDW NO:
417-T322D276M010AS-T&R
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
27μF 20% 85°C-Max -55°C-Min 2.7Ohm Molded
Step5Bar-code shipping tag
T322D276M010AS-T&R
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    10V
  • Capacitance
    27μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2.7Ohm
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    2.2μA
  • Length
    10.67mm