  • T12Y0472KAB25
T12Y0472KAB25
advertisement
Manufacturer No:
T12Y0472KAB25
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-T12Y0472KAB25
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
T12Y0472KAB25
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Resistance
    4.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W