  • T110C226K035AS1946
T110C226K035AS1946
advertisement
Manufacturer No:
T110C226K035AS1946
HK JDW NO:
417-T110C226K035AS1946
Description:
22μF 10% 125°C-Max -55°C-Min 1.3Ohm Metal
Step5Bar-code shipping tag
T110C226K035AS1946
  • Package / Case
    Metal
  • Published
    2004
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.3Ohm
  • Diameter
    7.34mm
  • Length
    17.42mm