  • T075X000VSC-BK
T075X000VSC-BK
advertisement
Manufacturer No:
T075X000VSC-BK
Manufacturer:
Panduit Corp
HK JDW NO:
583-T075X000VSC-BK
Package:
Datasheet:
Description:
Tapes Single Side Adhesive Black/Green Vinyl 7.6m
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
T075X000VSC-BK
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Mount
    Adhesive
  • Published
    2011
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Color
    Black, Green
  • Length
    7.6m
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
Hot Sales in Thermal
3M 3380 4 X 8.625-25
3M 3380 4 X 8.625-25
3M 4926 0.5
3M 4926 0.5" X 6"-25
3M 4926 0.5" X 6"-25
3M 3431 1 X 5-25
3M 3431 1 X 5-25
3M 200 1.5
3M 200 1.5" X 10.5"-100
3M 200 1.5" X 10.5"-100
3M 431 0.5" X 8"-250
3M 431 0.5" X 8"-250
3M 4462B 0.75
3M 4462B 0.75" X 5"-25
3M 4462B 0.75" X 5"-25
3M 966 2" X 9.25"-50
3M 966 2" X 9.25"-50