  • ST220-100T4MI
ST220-100T4MI
advertisement
Manufacturer No:
ST220-100T4MI
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-ST220-100T4MI
Package:
Metal
Datasheet:
ST220-100T4MI
Description:
220μF 20% 125°C-Max -55°C-Min 1.2Ohm Polar Bulk Metal
Quantity:
In Stock : 3
Step5Bar-code shipping tag
ST220-100T4MI
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Package / Case
    Metal
  • Number of Pins
    2
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2015
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220μF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.2Ohm
  • Polarity
    Polar
  • Length
    28.6mm