  • SSX-750PBC4915200T
SSX-750PBC4915200T
advertisement
Manufacturer No:
SSX-750PBC4915200T
HK JDW NO:
185-SSX-750PBC4915200T
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SSX-750PBC4915200T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    28mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    16mA
  • Height Seated (Max)
    0.063 1.60mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SSX-750P
  • Published
    2014
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    4.9152MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm