SST39VF200A-70-4C-MAQE
SST39VF200A-70-4C-MAQE
536-SST39VF200A-70-4C-MAQE
48-WFBGA
Surface Mount SST39 MPF™ 48 Pin Memory IC SST39 MPF™ Series SST39VF200A 2 Mb kb 6mm mm 30mA mA 16b b
In Stock : 570
Package
SST39VF200A-70-4C-MAQE
Microchip Technology536-24LC16BT-I/SN8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-24LC16BT-I/OTSC-74A, SOT-7532-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT24C01C-SSHM-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT24C04D-SSHM-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT93C46DN-SH-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-24LC02BT-I/SN8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT25020B-SSHL-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT93C66B-SSHM-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-23K256T-I/SN8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT93C46D-PU8-DIP (0.300, 7.62mm)2-3 DaysAdd Compare