SST39LF040-45-4C-WHE
SST39LF040-45-4C-WHE
536-SST39LF040-45-4C-WHE
32-TFSOP (0.488, 12.40mm Width)
SST39 MPF™ 32 Pin Memory IC SST39 MPF™ Series SST39LF040 4 Mb kb 12.4mm mm 20mA mA 8b b
In Stock : 999
Package
SST39LF040-45-4C-WHE
Microchip Technology536-24LC16BT-I/SN8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-24LC16BT-I/OTSC-74A, SOT-7532-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT24C01C-SSHM-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT24C04D-SSHM-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT93C46DN-SH-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-24LC02BT-I/SN8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT25020B-SSHL-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT93C66B-SSHM-T8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-23K256T-I/SN8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)2-3 DaysAdd Compare
Microchip Technology536-AT93C46D-PU8-DIP (0.300, 7.62mm)2-3 DaysAdd Compare