  • SPM5010T-3R3M-LR
SPM5010T-3R3M-LR
advertisement
Manufacturer No:
SPM5010T-3R3M-LR
HK JDW NO:
769-SPM5010T-3R3M-LR
Datasheet:
SPM5010T-3R3M-LR
Description:
Quantity:
In Stock : 1364
Step5Bar-code shipping tag
SPM5010T-3R3M-LR
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    SPM-LR
  • Published
    2017
  • Size / Dimension
    0.213Lx0.201W 5.40mmx5.10mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    1.8A
  • Inductance
    3.3μH
  • DC Resistance (DCR)
    196.9mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    3A
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm