  • SPM3020T-1R5M-LR
SPM3020T-1R5M-LR
advertisement
Manufacturer No:
SPM3020T-1R5M-LR
HK JDW NO:
769-SPM3020T-1R5M-LR
Datasheet:
SPM3020T-1R5M-LR
Description:
Quantity:
In Stock : 138
Step5Bar-code shipping tag
SPM3020T-1R5M-LR
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 2 months ago)
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    SPM-LR
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.118W 3.20mmx3.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
    Shielded
  • Current Rating
    3.4A
  • Inductance
    1.5μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    55mOhm Max
  • Current - Saturation
    4.4A
  • Inductance Tolerance
    20%
  • RMS Current (Irms)
    3.4A
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm