  • SPM10054T-R68M-HZ
SPM10054T-R68M-HZ
advertisement
Manufacturer No:
SPM10054T-R68M-HZ
HK JDW NO:
769-SPM10054T-R68M-HZ
Datasheet:
SPM10054T-R68M-HZ
Description:
Quantity:
In Stock : 204
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
SPM10054T-R68M-HZ
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.421Lx0.394W 10.70mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    32A
  • Inductance
    680nH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    2.09mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    21.7A
  • Rated Current-Max
    0.032A
  • Height Seated (Max)
    0.213 5.40mm