  • SMD075L-60V
SMD075L-60V
advertisement
Manufacturer No:
SMD075L-60V
Manufacturer:
TECHFUSE
HK JDW NO:
16152-SMD075L-60V
Package:
Datasheet:
Description:
60V 750mA 100A 1.5W 1.5A 100mΩ 0.3s 1Ω SMD,7.5x5.5mm Resettable Fuses ROHS