  • SM6227FT5R00
SM6227FT5R00
advertisement
Manufacturer No:
SM6227FT5R00
HK JDW NO:
762-SM6227FT5R00
Datasheet:
SM6227FT5R00
Step5Bar-code shipping tag
SM6227FT5R00
    Select All
  • Power (Watts)
    3W
  • Height Seated (Max)
    0.265 6.73mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~275°C
  • Size / Dimension
    0.646Lx0.276W 16.40mmx7.00mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    5Ohm