  • SKR220M1HD11-U
SKR220M1HD11-U
advertisement
Manufacturer No:
SKR220M1HD11-U
Manufacturer:
Jamicon
HK JDW NO:
3789-SKR220M1HD11-U
Package:
Datasheet:
Description:
22μF Capacitor 20% 95mA
Step5Bar-code shipping tag
SKR220M1HD11-U
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    22μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    6.03Ohm
  • Ripple Current
    95mA