  • SIT9121AI-2D3-25E150.000000T
SIT9121AI-2D3-25E150.000000T
advertisement
Manufacturer No:
SIT9121AI-2D3-25E150.000000T
HK JDW NO:
707-SIT9121AI-2D3-25E150.000000T
Step5Bar-code shipping tag
SIT9121AI-2D3-25E150.000000T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    SiT9121
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    150MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    150MHz
  • Rise Time-Max
    0.7ns
  • Fall Time-Max
    0.7ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm