  • SIT9121AC-2C3-33E156.250000T
SIT9121AC-2C3-33E156.250000T
advertisement
Manufacturer No:
SIT9121AC-2C3-33E156.250000T
HK JDW NO:
707-SIT9121AC-2C3-33E156.250000T
Step5Bar-code shipping tag
SIT9121AC-2C3-33E156.250000T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    156.25MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm