  • SIT9120AC-1BF-XXE125.000000D
SIT9120AC-1BF-XXE125.000000D
advertisement
Manufacturer No:
SIT9120AC-1BF-XXE125.000000D
Manufacturer:
SiTime Corporation
HK JDW NO:
707-SIT9120AC-1BF-XXE125.000000D
Step5Bar-code shipping tag
SIT9120AC-1BF-XXE125.000000D
    Select All
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency Stability
    10%
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.25V
  • Oscillator Type
    LVPECL
  • Output Load
    50 OHM