  • SIT9120AC-1B3-25S155.520000E
SIT9120AC-1B3-25S155.520000E
advertisement
Manufacturer No:
SIT9120AC-1B3-25S155.520000E
HK JDW NO:
707-SIT9120AC-1B3-25S155.520000E
Step5Bar-code shipping tag
SIT9120AC-1B3-25S155.520000E
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    XO (Standard)
  • Additional Feature
    STANDBY; ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TR
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    155.52MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    69mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    155.52MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm