  • SIT9005AIU1G-25EL
SIT9005AIU1G-25EL
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005AIU1G-25EL
HK JDW NO:
707-SIT9005AIU1G-25EL
Datasheet:
SIT9005AIU1G-25EL
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005AIU1G-25EL
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    6.5mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -3.18% Down Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm