  • SIT9005AIR7G-33SD
SIT9005AIR7G-33SD
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005AIR7G-33SD
HK JDW NO:
707-SIT9005AIR7G-33SD
Datasheet:
SIT9005AIR7G-33SD
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005AIR7G-33SD
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4.3μA
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -1.04% Down Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm