  • SIT9005AIE1G-28NI
SIT9005AIE1G-28NI
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005AIE1G-28NI
HK JDW NO:
707-SIT9005AIE1G-28NI
Datasheet:
SIT9005AIE1G-28NI
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005AIE1G-28NI
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    -2.36% Down Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm