  • SIT9005ACU2H-25SJ
SIT9005ACU2H-25SJ
advertisement
Manufacturer No:
SIT9005ACU2H-25SJ
HK JDW NO:
707-SIT9005ACU2H-25SJ
Datasheet:
SIT9005ACU2H-25SJ
Step5Bar-code shipping tag
SIT9005ACU2H-25SJ
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Standby
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4.3μA
  • Available Frequency Range
    1MHz~141MHz
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±1.28% Center Spread
  • Height Seated (Max)
    0.030 0.76mm