  • SIT8924BET7-25N
SIT8924BET7-25N
advertisement
Manufacturer No:
SIT8924BET7-25N
HK JDW NO:
707-SIT8924BET7-25N
Datasheet:
SIT8924BET7-25N
Step5Bar-code shipping tag
SIT8924BET7-25N
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    4.8mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm