  • SIT8225AI-2F-18E-25.001200Y
SIT8225AI-2F-18E-25.001200Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT8225AI-2F-18E-25.001200Y
HK JDW NO:
707-SIT8225AI-2F-18E-25.001200Y
Step5Bar-code shipping tag
SIT8225AI-2F-18E-25.001200Y
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    25.0012MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Current - Supply (Max)
    31mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    25.0012MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    30mA
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm