  • SIT8209AI-31-33E-200.000000Y
SIT8209AI-31-33E-200.000000Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT8209AI-31-33E-200.000000Y
HK JDW NO:
707-SIT8209AI-31-33E-200.000000Y
Step5Bar-code shipping tag
SIT8209AI-31-33E-200.000000Y
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    36mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Symmetry-Max
    60/40%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm