  • SIT8208AI-3F-33E-48.000000T
SIT8208AI-3F-33E-48.000000T
advertisement
Manufacturer No:
SIT8208AI-3F-33E-48.000000T
HK JDW NO:
707-SIT8208AI-3F-33E-48.000000T
Step5Bar-code shipping tag
SIT8208AI-3F-33E-48.000000T
    YES
  • Mounting Feature
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    10%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    48MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Oscillator Type
    LVCMOS
  • Output Load
    15 pF