  • SIT8208AI-22-28E-20.000000T
SIT8208AI-22-28E-20.000000T
advertisement
Manufacturer No:
SIT8208AI-22-28E-20.000000T
HK JDW NO:
707-SIT8208AI-22-28E-20.000000T
Step5Bar-code shipping tag
SIT8208AI-22-28E-20.000000T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.8V
  • Supply Voltage
    2.8V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    20MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm