  • SIT8208AI-22-25E-16.000000X
SIT8208AI-22-25E-16.000000X
advertisement
Manufacturer No:
SIT8208AI-22-25E-16.000000X
HK JDW NO:
707-SIT8208AI-22-25E-16.000000X
Step5Bar-code shipping tag
SIT8208AI-22-25E-16.000000X
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    16MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm