  • SIT8008BI-32-33E-75.000000Y
SIT8008BI-32-33E-75.000000Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT8008BI-32-33E-75.000000Y
HK JDW NO:
707-SIT8008BI-32-33E-75.000000Y
Step5Bar-code shipping tag
SIT8008BI-32-33E-75.000000Y
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    SiT8008B
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Terminal Finish
    NICKEL PALLADIUM GOLD
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    75MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    75MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm