  • SIT8008AI-71-33E-100.000000D
SIT8008AI-71-33E-100.000000D
advertisement
Manufacturer No:
SIT8008AI-71-33E-100.000000D
HK JDW NO:
707-SIT8008AI-71-33E-100.000000D
Step5Bar-code shipping tag
SIT8008AI-71-33E-100.000000D
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Physical Dimension
    2.0mm x 1.6mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    100MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm