  • SIT5155ACCFKA30J F
SIT5155ACCFKA30J F
advertisement
Manufacturer No:
SIT5155ACCFKA30J F
HK JDW NO:
707-SIT5155ACCFKA30J F
Step5Bar-code shipping tag
SIT5155ACCFKA30J F
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    TR
  • Voltage - Supply
    3V
  • Supply Voltage
    3V
  • Current - Supply (Max)
    53mA
  • Physical Dimension
    5.15mm x 3.35mm x 1.06mm
  • Operating Frequency
    10MHz
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    51mA
  • Available Frequency Range
    10MHz~40MHz
  • Frequency Deviation/Pullability
    125 ppm
  • Height Seated (Max)
    0.042 1.06mm