  • SIT5000ACC2E-33N0-12.000000T
SIT5000ACC2E-33N0-12.000000T
advertisement
Manufacturer No:
SIT5000ACC2E-33N0-12.000000T
HK JDW NO:
707-SIT5000ACC2E-33N0-12.000000T
Step5Bar-code shipping tag
SIT5000ACC2E-33N0-12.000000T
  • Additional Feature
    TR
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    5%
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    12MHz
  • Rise Time-Max
    9.5ns
  • Fall Time-Max
    9.5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Output Load
    10 KOHM, 10 pF
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm