  • SIT3921AC-1B2-25NH16.000000Y
SIT3921AC-1B2-25NH16.000000Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT3921AC-1B2-25NH16.000000Y
HK JDW NO:
707-SIT3921AC-1B2-25NH16.000000Y
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SIT3921AC-1B2-25NH16.000000Y
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    SiT3921
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Additional Feature
    TR
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    69mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    16MHz
  • Rise Time-Max
    0.5ns
  • Fall Time-Max
    0.5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm