  • SIT3907AI-23-33NH-30.000000Y
SIT3907AI-23-33NH-30.000000Y
advertisement
Manufacturer No:
SIT3907AI-23-33NH-30.000000Y
HK JDW NO:
707-SIT3907AI-23-33NH-30.000000Y
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SIT3907AI-23-33NH-30.000000Y
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    SiT3907
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
    DCXO
  • Terminal Finish
    Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Current - Supply (Max)
    34mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    30MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm