  • SIT3821AC-2B-25NY
SIT3821AC-2B-25NY
advertisement
Manufacturer No:
SIT3821AC-2B-25NY
HK JDW NO:
707-SIT3821AC-2B-25NY
Datasheet:
SIT3821AC-2B-25NY
Step5Bar-code shipping tag
SIT3821AC-2B-25NY
    Select All
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    2.4892mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Mount
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    SiT3821
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
    VCXO
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    10 ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~220MHz
  • Max Supply Current
    55mA