  • SIT3808AIE2-33NZ
SIT3808AIE2-33NZ
advertisement
Manufacturer No:
SIT3808AIE2-33NZ
HK JDW NO:
707-SIT3808AIE2-33NZ
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
SIT3808AIE2-33NZ
Step5Bar-code shipping tag
SIT3808AIE2-33NZ
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~80MHz
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm