  • SIT2020AMBS-25N
SIT2020AMBS-25N
advertisement
Manufacturer No:
SIT2020AMBS-25N
HK JDW NO:
707-SIT2020AMBS-25N
Datasheet:
SIT2020AMBS-25N
Step5Bar-code shipping tag
SIT2020AMBS-25N
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SiT2020
  • Size / Dimension
    0.114Lx0.063W 2.90mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVCMOS, LVTTL
  • Current - Supply (Max)
    4.2mA
  • Available Frequency Range
    1MHz~110MHz
  • Height Seated (Max)
    0.057 1.45mm