  • SIT2018AERS3-33N-24.000000E
SIT2018AERS3-33N-24.000000E
advertisement
Manufacturer No:
SIT2018AERS3-33N-24.000000E
HK JDW NO:
707-SIT2018AERS3-33N-24.000000E
Step5Bar-code shipping tag
SIT2018AERS3-33N-24.000000E
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    SiT2018
  • Size / Dimension
    0.114Lx0.063W 2.90mmx1.60mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    24MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Height Seated (Max)
    0.057 1.45mm