  • SIT2001BI-S3-XXS-32.000000G
SIT2001BI-S3-XXS-32.000000G
advertisement
Manufacturer No:
SIT2001BI-S3-XXS-32.000000G
HK JDW NO:
707-SIT2001BI-S3-XXS-32.000000G
Package:
SC-74A, SOT-753
Description:
Quantity:
In Stock : 230
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
SIT2001BI-S3-XXS-32.000000G
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    SiT2001B
  • Size / Dimension
    0.114Lx0.063W 2.90mmx1.60mm
  • Voltage - Supply
    2.5V~3.3V
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    HCMOS, LVCMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Height Seated (Max)
    0.057 1.45mm