  • SIT2001BC-S3-33S-20.000000E
SIT2001BC-S3-33S-20.000000E
advertisement
Manufacturer No:
SIT2001BC-S3-33S-20.000000E
HK JDW NO:
707-SIT2001BC-S3-33S-20.000000E
Step5Bar-code shipping tag
SIT2001BC-S3-33S-20.000000E
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    SiT2001B
  • Size / Dimension
    0.114Lx0.063W 2.90mmx1.60mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Peak Reflow Temperature (Cel)
    NOT SPECIFIED
  • Frequency
    20MHz
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    HCMOS, LVCMOS
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Height Seated (Max)
    0.057 1.45mm