  • SIT1602BIF21-XXE-26.000000G
SIT1602BIF21-XXE-26.000000G
advertisement
Manufacturer No:
SIT1602BIF21-XXE-26.000000G
HK JDW NO:
707-SIT1602BIF21-XXE-26.000000G
Step5Bar-code shipping tag
SIT1602BIF21-XXE-26.000000G
    Select All
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    SiT1602B
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.5V~3.3V
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    HCMOS, LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    MEMS
  • Max Supply Current
    4.5mA
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm