  • SIT1602BI-22-18E-12.000000D
SIT1602BI-22-18E-12.000000D
advertisement
Manufacturer No:
SIT1602BI-22-18E-12.000000D
HK JDW NO:
707-SIT1602BI-22-18E-12.000000D
Step5Bar-code shipping tag
SIT1602BI-22-18E-12.000000D
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    4.1mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.75mm
  • Operating Frequency
    12MHz
  • Rise Time-Max
    2.5ns
  • Fall Time-Max
    2.5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm