  • SH150T-0.45-26
SH150T-0.45-26
advertisement
Manufacturer No:
SH150T-0.45-26
HK JDW NO:
34-SH150T-0.45-26
Package:
Radial, Horizontal - Corner Terminals
Step5Bar-code shipping tag
SH150T-0.45-26
  • Inductance
    26μH
  • Test Frequency
    10kHz
  • DC Resistance (DCR)
    620mOhm
  • Inductance Frequency - Test
    10kHz
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tray
  • Tolerance
    ±20%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating (Amps)
    450mA
  • Current Rating
    450mA