  • SH150S-0.45-26
SH150S-0.45-26
advertisement
Manufacturer No:
SH150S-0.45-26
HK JDW NO:
34-SH150S-0.45-26
Package:
Nonstandard
Step5Bar-code shipping tag
SH150S-0.45-26
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SH150
  • Size / Dimension
    0.339Lx0.339W 8.60mmx8.60mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating (Amps)
    450mA
  • Current Rating
    450mA
  • Inductance
    26μH
  • Test Frequency
    10kHz
  • DC Resistance (DCR)
    620mOhm
  • Inductance Frequency - Test
    10kHz
  • Height
    5.207mm
  • Height Seated (Max)
    0.215 5.45mm
  • Length
    8.6106mm
  • Width
    8.6106mm