  • SG3225VAN 400.000000M-KEGA3
SG3225VAN 400.000000M-KEGA3
advertisement
Manufacturer No:
SG3225VAN 400.000000M-KEGA3
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-SG3225VAN 400.000000M-KEGA3
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SG3225VAN 400.000000M-KEGA3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SG3225VAN
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Voltage - Supply
    2.5V~3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    400MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.05mm
  • Operating Frequency
    400MHz
  • Rise Time-Max
    0.3ns
  • Fall Time-Max
    0.3ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    20mA
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm