  • SG3225HBN 250.000000M-CJGAB
SG3225HBN 250.000000M-CJGAB
advertisement
Manufacturer No:
SG3225HBN 250.000000M-CJGAB
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-SG3225HBN 250.000000M-CJGAB
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SG3225HBN 250.000000M-CJGAB
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    SG3225HBN
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    250MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    HCSL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    35mA