  • SG3225EEN 25.000000M-CJGA3
SG3225EEN 25.000000M-CJGA3
advertisement
Manufacturer No:
SG3225EEN 25.000000M-CJGA3
HK JDW NO:
262-SG3225EEN 25.000000M-CJGA3
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 5365
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
SG3225EEN 25.000000M-CJGA3
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SG3225EEN
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    60mA