  • SG-9101CE 125.0000M-C20PHAAA5
SG-9101CE 125.0000M-C20PHAAA5
advertisement
Manufacturer No:
SG-9101CE 125.0000M-C20PHAAA5
HK JDW NO:
262-SG-9101CE 125.0000M-C20PHAAA5
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
SG-9101CE 125.0000M-C20PHAAA5
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SG-9101
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    1.62V~3.63V
  • Frequency
    125MHz
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    8.3mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    3.7mA
  • Spread Spectrum Bandwidth
    ±2.00% Center Spread
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm